Technologické vybavení je srdcem každé tiskárny i výrobce obalového materiálu. Technická úroveň jednotlivých strojů velmi často rozhoduje o kvalitě konečného produktu a spokojenosti zákazníka s výsledkem. Z tohoto důvodu směřuje většina našich investic právě tímto směrem. Jsme hrdí, že disponujeme moderními výrobními stroji, z nichž převážná část pochází od prestižních německých výrobců.

Kvalitní tisková příprava a návrh grafického designu každého obalu je základem pro výrobu všech obalů s barevným potiskem. Bezchybná a precizní příprava se zúročí v dalších fázích výroby, proto spoléháme na moderní softwarová řešení od společnosti Esko, která se v současné době řadí mezi absolutní špičku v oblasti programů pro strukturální design.

Zakázky pro ofsetový tisk realizujeme pro naše zákazníky na tiskových strojích KBA a Manroland, které jsou vybaveny šesti jednotkami s možností lakování. Díky tomu jsme zákazníkům schopni nabídnout nejen samotný potisk, ale také širokou škálu disperzních a UV laků, včetně zušlechtění tiskovin drip-off efekty nebo strukturálními laky. Naší specialitou, která nás odlišuje od běžné kartonážní produkce, je UV ofsetový tisk na standardní ale i speciální materiály, jako jsou například plasty, transparentní folie či in-mould etikety. V oblasti potisku vlnité lepenky se spoléháme na flexotisk. Pro malonákladové tiskové zakázky používáme také sítotiskový potisk obalů. Flexotisk zajišťujeme na samostatném dvoubarvovém flexotiskovém stroji nebo inline při výrobě klopových krabic.

Z potištěného archu je třeba obal vyseknout. K výseku využíváme celou řadu strojů, a to jak plochých, tak rotačních. Jádro této části kartonážní výroby tvoří výkonné výsekové automaty Bobst. Pro výrobu displejů a ostatní kašírované kartonáže využíváme moderní automatický kašírovací stroj Grove. Sortiment kartonážních technologií doplňují specializované stroje na výrobu a šití přepravních boxů, vík, mřížek a proložek.

Investice do rozsáhlého technologického vybavení přinesla výrazné zvýšení a standardizaci kvality naší produkce. Nákup nových moderních strojů však znamená výrazné finanční zatížení, a proto si velmi vážíme možnosti čerpat na pořízení vybraných tiskových či výsekových strojů prostředky ze strukturálních fondů Evropské unie.

EU_ERDF_CZ

Zaujali jsme vás?

Kontaktujte nás