Kde můžete naleznout naše obaly?

Reference jsou pro každého dodavatele velmi důležité, nás nevyjímaje. Je nám ctí, že se mezi naše zákazníky řadí úspěšné české i světové společnosti, které se řadí ke špičce ve svém oboru. Smyslem naší práce je těmto zákazníkům dodávat kvalitní výstupy z naší produkce, u kterého se mohou spoléhat na to, že se jejich výrobky bez poškození dostanou až ke konečnému spotřebiteli.

Našimi klienty například jsou…

Automobilový průmysl

Transportní boxy vyrobené u nás přepravují komponenty od dodavatelů do automobilek jako je Ford, Škoda nebo Volvo každý den. Stejně tak originální náhradní díly pro automobily značek BMW, Mercedes a Volkswagen mohou být zabaleny do skládačkových krabiček pocházejících z naší produkce.

Textilní průmysl

Zaujaly Vás na pultech obchodů krabičky se zafoliovaným okýnkem, přes nějž je přesně vidět barevnost i vzor výrobku? Inapa je díky okýnkovacímu stroji Taiwan jeden z významných hráčů v tomto segmentu. Hledáte-li reprezentativní obal, který umožní vašemu textilnímu výrobku vyniknout, neváhejte se připojit ke kvalitním českým prémiovým výrobcům, jako jsou Arcáde, Elite nebo Evona.

Výrobci nábytku

Nábytek je nutné zabalit tak, aby byl doručen od výrobce k zákazníkovi bez sebemenšího poškození, škrábance či rýhy jsou zcela nepřípustné. V obchodní síti Ikea naleznete řadu produktů, k jejichž bezpečnému transportu byly použity krabice a chráničky z Inapy. U zrcadel či skleněných dveřních výplní se zase můžete často setkávát s našimi voštinovými výplněmi, které bezpečně vymezují pohyb jednotlivých dílů a fixují je proti pohybu.

Strojírenský a elektroprůmysl

Společnosti Automotive Lighting, Fraenkische, Siemens a Prismian Group oceňují stabilitu dodávek a držení vysoké úrovně kvality obalů z Inapy. Pracujete i vy v režimu just-in-time a hledáte spolehlivého dodavatele obalů? Dodavatele, který vždy reflektuje vaše potřeby, přesně dodržuje technické specifikace a nedovolí si v průběhu dodávek změnit kvalitu materiálu? Zkuste následovat jejich příkladu, pomůžeme vám.

Potravinářství

Výrobci potravin jako je Amylon, Jemča, Kávoviny nebo Tchibo potřebují pevné obaly z vlnité lepenky pro přepravu, stejně jako menší krabičky ze skládačkové lepenky pro primární balení potravin. Zejména u primárního balení doslova platí, že obal prodává. Naši zákazníci proto oceňují nejenom práci obalového konstruktéra, ale i kreativitu našich grafiků.

Omlouváme se, ale nebyly nalezeny žádné výsledky.