Transportní a prodejní obaly vyrobené z kvalitních papírů a lepenek, šetří nejen životní prostředí ale i vaši peněženku. Naše přepravní obaly jsou vyrobeny z certifikovaných a standardizovaných materiálů na prvotřídních tiskových a kartonážních strojích od prémiových německých dodavatelů. Díky tomu jsme schopni dlouhodobě udržet stabilní kvalitu produkce a garantovat termíny dodávek obalů pro vaše produkty.

 

 

Obaly z nejrůznějších druhů papírových materiálů tvoří podstatnou část produkce naší společnosti. K výrobě nejčastěji používáme vlnitou a skládačkovou lepenku. Materiálů, ze kterých lze obal vyrobit, však existuje celá řada a i zde platí pravidlo, že na zakázku lze vyrobit prakticky cokoliv. Při výběru vhodného materiálu je vždy nutné předem prověřit jeho povahu, např. přeschlý karton se může v ohybech lámat, vícevrstvý se může třepit, měkký prohýbat. Určitá konstrukce obalu snese jen určitý materiál, určitý materiál snese jen určitou konstrukci obalu.

Neustále se snažíme rozšiřovat náš obzor a hledáme nové materiály či tiskové technologie, kterými rozšiřujeme naši nabídku služeb, a které často přinášíme na tuzemský trh jako jedni z prvních. Průběžně sledujeme nejnovější trendy v oblasti tvarového i grafického designu, pravidelně investujeme do vzdělávání našeho tvůrčího a profesionálního týmu. To vše s hlavním cílem: nabídnout zákazníkovi širokou a profesionální nabídku služeb v oblasti konstrukce a výroby obalů a polygrafických služeb vůbec.

 

ochranna_znamka

eko_komBOSCH

Zaujali jsme vás?

Kontaktujte nás