Skladování materiálu

Disponujeme rozsáhlými skladovacími prostory, které nám umožňují skladovat dostatečnou zásobu standardizovaných formátů papíru od prémiových výrobců, z nichž většina nese značku certifikačního systému FSC (Forest Stewardship Council, značka zdravého lesního hospodaření).

Skladové zásoby materiálu optimalizujeme přímo pro daného zákazníka – držíme smluvně dohodnutou zásobu přířezů na míru, pružně reagujeme na produkci obalů přímo v závislosti na logistických potřebách zákazníka. Jednoduchými opatřeními se výrazně optimalizuje celý výrobní proces, zákazníkovi snižujeme cenu a současně držíme kvalitu naší produkce na prvotřídní úrovni.

Skladování hotových obalů

Vyrobené obaly zákazníkům můžeme dodat najednou, v pravidelných intervalech či v režimu just-in-time. Poslední zmíněnou možnost využívají především naši zákazníci ze segmentu automotive, výjimkou však nejsou ani zákazníci ze segmentu elektro či potravinářského průmyslu. Pro tyto zákazníky tak držíme smlouvou předepsané objemy zásob a v rámci našeho systému propojeného se systémem zákazníka optimalizujeme celý výrobní proces, skladování i dopravu k zákazníkovi. Snažíme se o minimalizaci obalového materiálu ve skladech našich zákazníků, kdy je potřeba obalového materiálu na skladech zákazníka řízena jeho aktuální potřebou.

Přejete si tento produkt?

Zaujali jsme vás?