Kašírování

Perfektního a dokonalého vzhledu obalů z lepenky dosahujeme jejím kašírováním, tedy procesem, kdy spojíme dva různé materiály slepením k sobě. Konkrétně na lepenku lze aplikovat celou řadu materiálů, které zvyšují estetickou funkci obalu a tím i jeho hodnotu. Nejčastějšími materiály jsou papíry potištěné různými tiskovými technikami.

Okénkování

Mnohdy je třeba, aby byl produkt v obalu pro zákazníka viditelný. Přidáním „okénka“ do obalu viditelnosti docílíme, současně tím eliminujeme skutečnost, kdy zákazník zboží při výběru v regálu vybalí, poškodí obal a produkt si nakonec třeba ani nezakoupí. Okénko je možné ponechat zcela otevřené či je možné jej podlepit průhledným plastem různé tloušťky. Okénkování se často využívá pro obaly do farmaceutického a kosmetického průmyslu, časté využití je i pro balení punčochového a textilního zboží.

Lepení

Lepení obalu je neodmyslitelnou součástí naší produkce obalů. Zákazníkům nabízíme jednobodové lepení obalů pro ruční balení a tříbodové lepení pro automatizované balení.

Řezací plotter

Za využití řezacího plotteru vyřizujeme malonákladové zakázky, v rámci kterých by nebyla ekonomická výroba vlastní výsekové raznice. Za pomoci plotteru také vyhotovujeme prototypy (makety) našich obalů. Výsledkem práce řezacího plotteru je vyříznutí požadovaného tvaru obalu (proložky aj.) v naprosto přesném a zcela bezchybném zpracování.

Potisk plastových fólií

Na základě rostoucí poptávky našich zákazníků pro potisk transparentních či barevných plastových fólií, jsme do naší nabídky zařadili i tuto službu. Tiskneme ofsetem, na fólie do tloušťky cca 1 mm a výsledkem je vždy perfektní tisk v téměř bezkonkurenční kvalitě.

Povrchová úprava obalů a tiskovin

Laminace, lakování s výsledným lesklým či matným efektem, ražba. Jednoduše vše, co zákazník očekává od dalšího zušlechtění svého obalu či tiskoviny.

Kontrola zakázky před zahájením výroby

Grafický návrh na monitoru počítače vypadá (co se barevnosti týče) mnohdy jinak, než je výsledná produkce. Na přání zákazníka přijatou zakázku kontrolujeme a před zahájením produkce dodáváme kontrolní vzorek (nátisk), který bude korespondovat s konečnou produkcí.

Přejete si tento produkt?

Zaujali jsme vás?